![У Ревненському закладі дошкільної освіти " Барвінок" сьогодні частують дерунами!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-4-300x139.jpg)
“Цьогоріч, коли осінь дощова та примхлива до сонечка, вихованці та їх наставники експериментують, частують усіх дерунами за власним авторським рецептом.
То була незабутня подорож у світ національної традиційної кухні, надзвичайного українського колориту, прикрашених ревненською самобутністю і гостинністю.
Єднаймося, українці, патріоти своєї країни! Плекаймо рідну мову та культуру! Разом переможемо!”
Тетяна Гуменюк, завідувачка закладу дошкільної освіти ” Барвінок”