У Ревненському ліцеї сьогодні зібрали 31 405 гривень!

Ліцеїсти початкових класів влаштували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.
Різноманітні солодощі, вироби ручної роботи – усе зроблене з любов’ю і не без допомоги дорослих.
У ліцеї кажуть, що попереду ще один благодійний ярмарок. Виручені кошти від благодійності підуть на допомогу воїнам з нашої громади.
Доброчинні ярмарки у закладах освіти громади вже стали доброю традицією. Учні, батьки, вчителі чекають такі події та об’єднані метою допомогти нашим захисникам і незламним воїнам.
Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення ярмарки, а також усім тим, хто завітав на акцію! Ваш внесок у Перемогу України – неоціненний!
У Ревненському ліцеї сьогодні зібрали 31 405 гривень! У Ревненському ліцеї сьогодні зібрали 31 405 гривень!У Ревненському ліцеї сьогодні зібрали 31 405 гривень! У Ревненському ліцеї сьогодні зібрали 31 405 гривень!