Skip to content
1

У Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу

19.02.2024

Цими вихідними в Ревненському ліцеї проходив другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу.
Відкривала захід амбасадорка Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч від Бориспільського району Олена Деревенко. Вона заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках, бронзова призерка Олімпійських Ігор 2004 р, призерка Чемпіонату світу 2003 р, чемпіонка Європи 2004 р, призерка міжнародних регат, неодноразова призерка та чемпіонка України, вчитель фізичної культури.
У змаганнях взяли участь дві жіночі та дві чоловічі волейбольні команди Гірського та Ревненського ліцеїв (учні 2009, 2010, 2011 р.н.) Дружня боротьба, завзяття та азарт панували на змаганнях. В результаті, перемогли жіноча та чоловіча команди Ревненського ліцею.
У Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу У Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболуУ Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу У Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу У Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу