Цими вихідними в Ревненському ліцеї проходив другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу.
Відкривала захід амбасадорка Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч від Бориспільського району Олена Деревенко. Вона заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках, бронзова призерка Олімпійських Ігор 2004 р, призерка Чемпіонату світу 2003 р, чемпіонка Європи 2004 р, призерка міжнародних регат, неодноразова призерка та чемпіонка України, вчитель фізичної культури.
У змаганнях взяли участь дві жіночі та дві чоловічі волейбольні команди Гірського та Ревненського ліцеїв (учні 2009, 2010, 2011 р.н.) Дружня боротьба, завзяття та азарт панували на змаганнях. В результаті, перемогли жіноча та чоловіча команди Ревненського ліцею.
![У Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-15.jpg)
![У Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-16.jpg)
![У Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-13.jpg)
![У Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-15.jpg)
![У Ревненському ліцеї пройшов другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/6-10.jpg)