У підземному переході на зупинці “Гора” відновили освітлення

08.08.2022

У зв’язку зі скаргами мешканців, Олеся Карпенко, головний спеціаліст-інспектор з благоустрою відділу благоустрою, звернулась до провідного інженера Служби автомобільних доріг в Київській області Максима Гайдамака з проханням відновити освітлення в підземному переході зупинки “Гора”, балансоутримувачем якої є Служба автомобільних доріг у Київській області. Освітлення не було в зв’язку з аварією на лінії Київобленерго.
Дякуємо керівництву та працівникам Служби автомобільних доріг в Київській області за плідну співпрацю та швидке реагування –  освітлення відновили!
Якщо ви помітили відсутність освітлення в підземних переходах зупинок “Чубинське” та “Гора” – прохання повідомити про це відділ благоустрою УЖКГ та КБ ВК Гірської сільської ради, звернувшись до сільської ради за телефоном 0800-300-157.