У Переяславській територіальній громаді відкрився відділ консультацій військовослужбовців, членів їхніх сімей та вимушених переселенців

13.09.2022

У Переяславській міській територіальній громаді на базі Управління соціального захисту населення розпочав роботу відділ консультацій військовослужбовців, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

У відділі працюють представники різних організацій – Збройних сил України, соціальних служб, психологи, юристи, волонтери. Вони допомагають військовослужбовцям, членам їхніх родин та ВПО. Серед найбільш розповсюджених запитів, що надходять – гуманітарна підтримка військових та оформлення різних довідок.

За допомогою можуть звертатись військовослужбовці, добровольці, резервісти, ветерани російсько-української війни та члени їхніх сімей, вимушені переселенці, власники житлових приміщень, які безоплатно прихистили ВПО. Фахівці проводять первинну консультацію, щоб визначити, як саме людині можна допомогти, формують пакет документів та передають їх у відповідні органи для вирішення. Також спеціалісти надають допомогу в організації отримання соціальних виплат.

Консультативна підтримка надається на базі Управління соціального захисту Переяславської міської ради. Відділ працює в робочі дні з 8:00 до 17:00. Контактний телефон: (04567) 5-18-11.