06.09.2023

У муніципальної охорони громади проходять тренування з гасіння та ліквідації пожеж. На відео – Вадим Барков та Володимир Кислий. Практичні навички відпрацюють усі працівники охорони.
Вони пройшли курси у навчально-методичному центрі цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Київської області та мають допуск до гасіння пожеж. Тепер теорію випробовують на практиці.
Мета – підсилення Гірської місцевої пожежної охорони у випадку масштабних пожеж та можливість одночасно ліквідовувати пожежі, що виникли у різних місцях.
На тренуванні присутній Олександр Чабан, начальник з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами. Він говорить, що усі дії мають бути злагоджені та відпрацьовані до автоматизму, щоб у випадку справжньої пожежі, кожен знав свою задачу.
До речі, тренування відбувається у спеціальному захисному костюмі та на пожежному автомобілі, які громада отримала з Німеччини.