У Мартусівці вдруге пройшов конкурс краси “Міс Гірської громади 2023”

18.09.2023

Шість чарівних дівчат – гарних, різних, цікавих, багатогранних, яскравих та самобутніх вкотре довели, що краса таки врятує світ. На світлинах дівчата у національному вбранні. Саме цей одяг до найменших дрібниць підкреслив ексклюзивну красу українських дівчат.
Цими вихідними у Мартусівці, вже вдруге у нашій громаді, пройшов конкурс краси “Міс Гірської громади 2023”. Красуні Дарія Гайдаєнко, Марія Яренко, Анастасія Вошкулат, Вікторія Шаповал, Каміла Поминальна та Діана Пономаренко змагалися за звання першої красуні громади.
Конкурс був благодійним – збирали кошти на автомобіль для військовослужбовця з нашої громади.
Конкурсантки виявили бажання спробувати себе у якості міс та на два тижні поринули у підготовку. Адже конкурс, як наголошують організаторки проєкту, працівниці відділу культури, – це не про зовнішню красу. Це про дружбу, взаємоповагу, діалог, конструктивну критику. Про пошук себе, вміння розкрити свої таланти, представити їх якнайкраще. Тож протягом двох тижнів, дівчата мали змогу попрацювати у різних напрямках та прекрасно впоралися з поставленими завданнями.
Через воєнний стан, попереднього оголошення про конкурс не було, тому підтримували конкурсанток лише батьки, рідні та друзі.
Після висновків журі, переможницею конкурсу “Міс Гірської громади 2023” та “Міс Досконалість” стала Вікторія Шаповал. “Віцеміс Гірської громади 2023” та “Міс Талант”- Діана Пономаренко. “Міс глядацьких симпатій” і “Міс Краси” – Каміла Поминальна. “Міс Грація” – Дарія Гайдаєнко. “Міс елегантність” – Марія Яренко. “Міс Вишуканість” – Анастасія Вошкулат.
Корони дівчата отримували з рук Олександри Поліщук – переможниці “Міс Гірської громади 2022”.
Конкурс краси об’єднав дівчат у спільній меті допомогти військовому.
Ми щиро дякуємо красуням дівчатам, дякуємо усім тим, хто їх підтримував, а також усім тим, хто був причетний до організації цього заходу.
Більше про те, як це було – тут