Skip to content
1

У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка

08.03.2024

З нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка у Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір присвячений унікальній постаті Кобзаря.
Актори театральної студії “Тема” розкривали образ Шевченка та представили глядачам постановку про сім історій кохання великого митця. Кохані жінки Тараса були музами для його творчості. Вони дарували натхнення для створення геніальних віршів, зміст яких залишається актуальним і через сторіччя.
“Тема” з легкістю перенесла глядачів в епоху Шевченка, створила неймовірний ефект присутності та подарувала можливість відчути самого Кобзаря.
Відомі твори Шевченка декламували учні Мартусівської початкової школи, вихованці молодшої групи театральної студії «Тема» та усі бажаючі, що прийшли на вечір.
Чимало віршів поета стали піснями. Деякі з них прозвучали від Тетяни та Олександра Лузанів і Юлії Дідок. Глибоко ліричне, щире, безпосереднє виконання пісень торкнулося душі кожного з присутніх.
Без сумніву, Мартусівський будинок культури став перлиною культурного життя громади. Завдяки працівницям Гірського центру культури та дозвілля він живе, дихає на повні груди, дарує своєму глядачеві незабутні емоції та викликає бажання прийти ще і ще.
Дякуємо за організацію і проведення заходів на найвищому рівні, а також за вагомий вклад у розвиток дітей та культурної сфери громади!
У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка У Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса ШевченкаУ Мартусівському будинку культури пройшов літературний вечір з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка