У Київській області запроваджується посилена комендантська година із 20:00 26 березня до 07:00 28 березня

26.03.2022

Під час комендантської години забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, пересуватися транспортом або пішки. Виключення – у разі наявності в людини спецперепустки та посвідчення особи. Або для того, щоб пройти в укриття після сигналу тривоги.

Київщина продовжує оборонятися від загарбників. Тож здоров’я та життя громадян – найбільша цінність. Тимчасові обмеження, що вводяться під час воєнного стану, направлені на безпеку мешканців області та обов’язкові для виконання всіма громадянами. Чітко дотримуйтеся інструкцій, не виходьте на вулиці під час комендантської години. Будьте обачними, бережіть себе та близьких!