У громаді відкрились пункти прийому вторсировини

08.09.2023

У Горі на вулиці Центральна та у Ревному на вулиці Квартальна, працюють пункти прийому вторсировини. Приймають скляні пляшки, алюмінієві бляшанки, PET-пляшки, плівку, склобій, (крім віконного скла) макулатуру та вироби з металу.
Графік роботи у Горі і Ревному однаковий:
Пн-пт 10.00-17.00
Сб 10.00-15.00
Нд вихідний.
Власниця пунктів, пані Наталія Коханова говорить, що люди охоче користуються послугою, бо це зручно (не треба їхати далеко) і важливо в плані екологічності. Наталія наголошує, що пластик та алюмінієві банки необхідно здавати у пресованому вигляді, а також, що приймають вони лише те, що готові купити переробні підприємства.
У планах підприємиці влаштовувати для дітей різні акції по збору вторсировини. Адже привчати правильному поводженню з відходами та сортуванню необхідно змалечку, а тут ще й копійчину можна заробити, скласти до купи і ЗСУ допомогти. Вона сподівається, що у цій меті дорослі допоможуть дітям.
Розбудова ефективної системи поводження з відходами триває не місяць і навіть не рік. Але покращити ситуацію кожен з нас може вже сьогодні!
У громаді відкрились пункти прийому вторсировини У громаді відкрились пункти прийому вторсировини