У громаді відбулося відкриття двох медичних закладів після капітального ремонту

29.12.2023

Сьогодні у громаді відбулося відкриття двох медичних закладів після капітального ремонту. У Ревному – амбулаторії загальної практики сімейної медицини і в Мартусівці – фельдшерсько-акушерського пункту. Для мешканців громади створені можливості для отримання якісних медичних послуг в комфортних умовах.
Капітальний ремонт в медичних закладах розпочався у 2021 році, а закінчений цьогоріч. На капітальний ремонт Ревненської амбулаторії витрачено 5 023 710.23 гривень, на ремонт ФАПу у Мартусівці – 1 578 430.05 гривень. В обох закладах проведений благоустрій території. На ці видатки у Ревному витрачено 1 345 775.19 гривень, у Мартусівці – 613 629.06 гривень. В обидва заклади придбані сучасні нові меблі на суму 1 088 656.0 гривень.
Приміщення Ревненської амбулаторії тепер має відокремлений вхід для прийому дорослих і маленьких пацієнтів, кабінет денного стаціонару, кабінети сімейних лікарів і стоматолога, маніпуляційну.
Мартусівський ФАП також має кабінет лікаря, кабінет денного стаціонару, маніпуляційну.
Створені умови для людей з обмеженими можливостями.
Відкриття оновлених медичних закладів у такий непростий для України час – це гідний результат підвищення медико-соціального забезпечення мешканців громади.
Про лікарів, які вестимуть прийом та графік роботи закладів повідомимо додатково.