0-02-0a-6d6ae5e480782a710cae28c02e4b573babe31b2b48283001bf3da41b4ce15422_1c6da0034a89d3

У Горі стрімко зростає кількість хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19

20.08.2020

Увага! Шановні жителі села Гора! Завідуюча Гірської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Христина Фесенко та увесь колектив медзакладу звертаються до вас із закликом про важливість дотримання заходів особистої безпеки під час пандемії, оскільки за останні кілька днів у селі різко збільшилась кількість хворих на СОVID-19.

«Коронавірус нікуди не подівся — зменшилась лише загальна увага до цієї страшної хвороби! Кількість хворих на інфекцію у Горі наразі збільшується не по днях, а щогодини. Тому ми закликаємо усіх жителів села почати відповідально ставитись до власного здоров’я та дотримуватись усіх заходів індивідуального захисту» — закликає від імені медиків завідуюча амбулаторією Христина Фесенко.

Лікарі амбулаторії наголошують на потребі мінімальних контактів один із одним, на відмові від поїздок до рідних чи друзів та на не такому вже і обов’язковому літньому відпочинку. Адже, за словами медиків, станом на теперішній час почастішали випадки захворювання після подорожей Україною, а не після відпочинку за кордоном.

Наразі перебіг захворювання став більш складним, чи не кожного хворого доводиться госпіталізовувати до КНП «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня», а дітей із коронавірусом до КНП «Київська обласна дитяча лікарня» у місті Боярці та підключати до апаратів штучного дихання.

Шановні горяни! Не забувайте, що дана хвороба є дуже серйозною, а її наслідки далеко не завжди мають позитивні результати. Бережіть себе та своїх рідних і будьте здорові!