У Гірський інклюзивно-ресурсний центр придбали комплект обладнання для вихованців (відео)

Сільський голова Роман Дмитрів про це:

Сьогодні був щасливий спостерігати за посмішкою тринадцятирічного Ярослава із Ревного.
Маючи певні особливості розвитку, ніщо не стоїть на заваді його простим дитячим радощам. Ярослав із задоволенням тестував новий комплект обладнання, що був придбаний для близько 30-ти вихованців Гірського інклюзивно-ресурсного центру.
Це один із багатьох проєктів, що ми запланували і будемо реалізовувати в громаді цього року.
Добудова Гірського ліцею, водовідвід у Ревному, укриття у Мартусівській школі, Ревненському ліцеї і Гірському дитячому садочку, та ще багато іншого.
У нас амбітні цілі на 2024-й та головний обовʼязок – підтримка наших захисників. Наша команда єдина в своєму бажанні вивести громаду на вищий рівень добробуту.
Переконаний, що це можливо завдяки єдності з депутатським корпусом сільської ради. Ми маємо стати над всіма дрібними чварами, що на руку лише користолюбним ділкам. Терпимість до іншої точки зору та компроміс – мають стати основою роботи обранців нашої громади. Принаймні, я зі свого боку зроблю все для цього можливе.
Гора, Мартусівка, Ревне та Затишне мають бути кращими!