158636487_1076193169567309_8713299490644386171_n

У Гірській громаді з’явився новий вид спорту

10.03.2021

7 березня у будинку культури села Ревне відбулося перше показове заняття вихованців секції тхеквондо за підтримки Гірської сільської ради та Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення.

Організатором даного заходу виступив Олександр Сапіцький, депутат сільської ради, який опікується розвитком та популяризацією спорту на території Гірської громади.

Провів захід Юрій Севастюк — бронзовий призер Чемпіонату світу серед ветеранів. Надалі він очолюватиме секцію. На заході також був присутній голова обласної федерації тхеквондо Ук Дара Чан.

За словами Романа Дмитріва, голови Гірської сільської ради, який також був присутнім на відкритті секції тхзеквондо, одним із головних завдань влади є створення простору для дітей громади, їх фізичного та духовного розвитку. Саме тому Ревнівський будинок культури, який нещодавно пустував, поступово почав відроджуватись.

«Це один з перших кроків розвитку здорової та спортивної Гірської громади. Бажаю тренеру Юрію слухняних вихованців, а діткам успішних тренувань та чемпіонських виступів на змаганнях» — зазначив Олександр Сапіцький, організатор заходу.

У Гірській громаді з'явився новий вид спорту