У Гірській громаді вітали випускників

01.07.2023

Для 34 учнів Гірського ліцею та 16 учнів Ревненського ліцею завершилась шкільна пора. Усі випускники успішно склали Національний мультипредметний тест і обидва наших ліцеї можуть похвалитись досягненнями своїх учнів, серед яких 6 медалістів.
Гірський ліцей:
????Дарина Гуль
????Катерина Бортюк
????Владислав Ярмак
???? Поліна Коноваленко
Ревненський ліцей:
????Поліна Бакика
????Катерина Олешко
Відповідно до Програми “Добробут”, усі випускники отримали по 1 тисячі гривень, а медалісти за золоту медаль 7 тисяч і за срібну – 4 тисячі гривень.
Привітати випускників прийшли рідні та друзі. Діти ж, у свою чергу, підготували цікаві номери: співали, грали на ложках, жартували. Особливої уваги заслуговують випускні вальси! Багато годин репетицій дали неймовірний результат.
Випускники Гірського ліцею зібрали кошти, які передали учню, тато якого на передовій. Випускники Ревненського ліцею на потреби ЗСУ зібрали 9367 гривень.
Щиро вітаємо випускників, батьків і вчителів! Дякуємо вам за працю та зусилля, які ви вклали в освіту, пройшли через важкі випробування та перешкоди: COVID, карантин, дистанційне навчання та найстрашніше – випробування війною. Комусь із вас довелось вчитись далеко від дому, комусь в укритті. Часто без світла, під звуки вибухів ракет та сирен повітряної тривоги. У вас залишився величезний арсенал спогадів про навчання в школі, а також вміння знаходити шляхи вирішення проблем попри все.
Доземний уклін батькам і вчителям за тепло, увагу, турботу, участь та вчительську мудрість.
Бажаємо випускникам знайти своє покликання, прислухатися до свого внутрішнього голосу, вірити в себе, Україну та Перемогу, примножувати знання, сміливо йти вперед, не боятися перешкод і пам’ятати: навіть після найсильнішого дощу з’являється веселка. В добру путь!