У Гірській громаді провели в останню путь захисника України Сергія Коломійця (відео)

21.03.2024

Жорстокий і підступний ворог приніс розруху, смерть, нечуване горе і сльози в усі куточки багатостраждальної України.
Сергій Коломієць гранатометник 82 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України загинув 02 вересня 2023 року в районі населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області, виконуючи бойове завдання і виборюючи свободу і волю України.
Траурний кортеж громада зустрічала Коридором Слави. Прощалися з Героєм у рідному Ревному біля будинку культури. Віддати шану Сергію та висловити співчуття рідним прийшли близькі, побратими, друзі, однокласники, жителі громади. Чин похорону відправили священники Православної церкви України. Матері загиблого передали Державний Прапор України – символ Вітчизни, за яку Герой віддав своє молоде життя. На честь загиблого пролунав трикратний прощальний салют.
Низько вклоняємось сім’ї Сергія за гідного і відважного воїна, сина, брата. У цю важку годину всією громадою схиляємо голову у скорботі і висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, побратимам, друзям. Будь-якими словами неможливо загоїти біль від втрати найріднішого. Сил вам пережити це страшне випробування.
Добра світла пам’ять про Сергія і вдячність за його подвиг назавжди залишаться в наших серцях.
Вічна пам’ять, честь та шана Герою!