tsnap

У Гірській громаді буде власний ЦНАП

29.03.2021

Завдяки реформі децентралізації новостворені громади отримали більш широкі повноваження, а разом із ними і відповідальність. Відтак, кожна спроможна громада має забезпечити населення доступними та якісними адміністративними послугами.

На території Гірської сільської ради вже із 1 червня відкриється Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), де можна буде отримати близько 150 безкоштовних послуг.

ЦНАП діятиме у приміщенні Гірської сільської ради. Штат працівників складатиметься з 9 посадових осіб. Також раз на місяць консультації та прийом громадян будуть проводити фахівці Пенсійного фонду та Центру зайнятості.

Кожен мешканець Гірської громади зможе отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах: від державної реєстрації народження дитини до зміни цільового призначення земельної ділянки, чи реєстрації ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. Перелік цих послуг постійно розширюється, тож зі створення ЦНАПу Гірська громада отримає вільний доступ до всіх державних сервісів.