У День житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення про КП «Горянин»

17.03.2024

Найщиріщі вітання з днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
Будь-яка компанія починається з людей, які у ній працюють. Навіть найсучасніше обладнання та новітня техніка не можуть замінити талановитих фахівців, які володіють навиками і досвідом у своїй справі.
У випадку з КП «Горянин» основною перевагою підприємства є його 57 працівників, які змушують рухатись цей потужний механізм.
Наприклад, Петро Гудим — екскаваторник найвищого класу, здатний виконати будь-які земляні роботи, незалежно від їх складності. Під уважним керівництвом Петра, рухи його екскаватора відмінно відточені та чіткі. Великий ковш робить практично ювелірну роботу. Петро Гудим також буває задіяний, якщо треба когось підмінити під час чищення снігу, і робить він це з такою самою професійністю, як і земляні роботи.
Або, наприклад, Володимир Калуга та Володимир Забродній, універсальні фахівці, як говорить про них директор підприємства Микола Дашивець.
Володимир Калуга може керувати будь-яким автомобілем, який є в розпорядженні «Горянина», будь то сміттєвоз, трактор або вантажний автомобіль. «В мене робота така, що я живу нею», – ділиться Володимир. «Ми стараємося для громади, хочемо навести лад. Тут ще справа в тому, що у моїй роботі все має бути вчасно, оскільки від запізнень можуть виникнути проблеми, особливо при косінні, прибиранні або обрізці гілля. Ми не перший рік цим займаємось і знаємо, коли краще починати, звідки і як це робити правильно, як спілкуватися з людьми. Робота є завжди, і вона ніколи не закінчується».
Володимир Забродній може полагодити будь-який інструмент чи керувати будь-яким трактором. «Моя це робота. Подобається вона мені. Якби не подобалась, пішов би на іншу», – коротко говорить Володимир.
Володимир Сасько – головний механік. У зоні його відповідальності 19 одиниць техніки, контроль за паливом, за водіями, а також маршрутний контроль. Роботу підприємства він знає так само досконало, як і кожен з механізмів, які доводиться обслуговувати. Каже, що робота в комунальній сфері не підпорядковується робочому часу чи вихідним. Бо негода чи лихо може спіткати у будь-який час. Тому доводиться працювати і вночі, і в дощ, і в сніг. При цьому робити усе на совість. Не кожен зможе витримати такий графік. Тут виховання і власні почуття відповідальності перед громадою відіграють величезну роль.
Олександр Ляшенко – начальник дільниці водопровідних мереж. Відповідає за водогін, ремонт поривів, свердловин та КНС. Обсяг його знань – безцінний скарб, адже він знає місцезнаходження не лише водогонів, а й інших мереж. Він каже: «Тут рити не можемо, бо під землею знаходиться те-то. А ось тут – можемо, нічого не пошкодимо». При цьому він не лише знає, де знаходяться водопровідні труби, а й пам’ятає, які з них сталеві, азбестові або чугунні, пам’ятає також, де розташовані вентилі. Олександр – «всевидяще око», яке бачить усе, що відбувається під землею. Це унікально.
Є навіть цілий сімейний підряд: Вікторія Бондарук та її син і донька – Євгеній з Інною. Їх ділянка – вулиця Центральна і парк «Ошитківський». Вони починають працювати о 5 ранку, одразу після закінчення комендантської години, ще до того, як усі підуть чи поїдуть на роботу. Підметені чи почищені тротуари зранку, прибрані маленькі урни та випадкове сміття на вулиці і в парку, доглянуті дошки оголошень – це робота родини. Прибирання на своїй ділянці протягом дня також є їхнім пріоритетом, бо Центральна – обличчя Гори, і вони про нього дбають.
Микола Дашивець каже про своїх колег: «Кожен працівник «Горянина» заслуговує визнання, оскільки кожен з них робить важливий внесок у спільну справу. Надійні, відповідальні колеги, з якими можна пройти крізь вогонь і воду».
Та все ж, у підприємства є і труднощі. Для виконання усіх поставлених завдань, таких як ремонт освітлення та обрізка аварійних дерев і гілля, конче необхідний гідропідіймач. Для оперативного чищення снігу взимку, потрібний трактор і посипальна машина. Щоб уникнути тривалої відсутності водопостачання та не створювати мешканцям незручностей, треба мати в запасі насосне обладнання для свердловин, КНС та необхідні деталі для ремонту водогону. Словом, проблеми є. Та колектив «Горянина» впевнений, що поступово труднощі минуть, адже у них є головне – бажання працювати.
Переважна більшість мешканців громади бачать лише малу частину роботи підприємства, усі ж тонкощі і нюанси цієї праці залишаються за кадром, як, власне, і ті, хто її виконує. Та від цього не змінюється важливість, потрібність і цінність такої роботи, навіть попри дорікання всюдисущих критиків.
Тож, шановні працівники житлово-комунальної сфери, низький уклін вам за сумлінну і цінну працю на благо громади!
У ваше професійне свято бажаємо вам терпіння, спокою, оптимізму, міцного здоров’я, достатку та родинного затишку. Хай підприємство буде гарячим серцем громади, а слова вдячності від жителів надихають вас на подальшу роботу!