У День української писемності та мови, попри війну, відбудеться Радіодиктант національної єдності

03.11.2022

9 листопада об 11.00 год за київським часом у День української писемності та мови відбудеться ХХІІ Радіодиктант національної єдності. Запрошуємо усіх долучитись до одного з найбільших українських флешмобів.
Автором тексту цьогорічного диктанту є українська письменниця та режисер Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Транслюватиметься:
-в ефірі Українського Радіо та Радіо культура;
-в ефірі телеканалу Суспільне Культура;
-на сторінці ФБ Суспільного, ютуб-каналі Українського Радіо та Суспільне Новини;
у додатку suspilne.radio або Дія.
Надіслати свою роботу на перевірку:
паперовий лист на адресу: м.Київ, вул.Хрещатик, 26, 01001 (гриф дати має бути не пізніше 10 листопада);
сфотографуйте/відскануйте текст та надішліть до 11.00 год. 10 листопада на rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт (її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада).