З нагоди Міжнародного дня читання книг, у Ревненському відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування та надання соціальних послуг читали вірші.
Бібліотекарка Тамара Шульга познайомила мешканців будинку для літніх з творчістю письменників Бориспільщини. Лунали чуттєві вірші Миколи Боровка, Миколи Карпенка, Ніни Ігнатенко, Марії Фоміної, Віктора Луценка.
За проханням підопічних закладу, такі зустрічі стануть традиційними.
![У будинку для літніх людей у Ревному читали вірші](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-28.jpg)
![У будинку для літніх людей у Ревному читали вірші](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-3.jpg)
![У будинку для літніх людей у Ревному читали вірші](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-2.jpg)