Skip to content
1545119816_prosrochenyiy-pasport

Тимчасове погіршення благоустрою дозволяється виключно на підставі аварійного або планового дозволу (ордера)

25.06.2020

Звертаємо увагу мешканців та підприємців нашого села, що проведення будівельних робіт вимагає отримання дозволу в Гірській сільській раді на тимчасове порушення об’єктів благоустрою згідно Правил благоустрою території села Гора  від 05 грудня 2018 року №1212-65-VІІ:

Розділ VII. 7.1. Порядок здійснення благоустрою, утримання об’єктів та елементів благоустрою під час будівництва, земляних, монтажних, ремонтних та інших робіт

«7.1.7. Тимчасове погіршення благоустрою дозволяється виключно на підставі аварійного або планового дозволу (ордера) на виконання земляних, будівельних, ремонтних, монтажних та інших робіт, що тягнуть погіршення благоустрою (пошкодження об’єктів та елементів благоустрою, порушення умов благоустрою, ускладнення умов руху пішоходів та транспорту, розміщення конструкцій, матеріалів, обладнання)».

Тож просимо всіх ставитись відповідально до цієї вимоги, невиконання якої тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 грн до 1360 грн та на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн до 1700 грн).

Якщо Ви стали свідком Правил благоустрою території села Гора, зверніться за телефоном 102 або до сільської ради за тел. 3-65-22.

Давайте пам’ятати, що комфорт нашого села залежить безпосередньо від виконання законів та вимог абсолютно всіма членами нашої громади!