Skip to content
7

#ТиЯк?: Як підтримати дитину, якщо її рідні на війні. Інфографіка

08.01.2024

Коли рідні чи близькі нам люди йдуть на фронт, це випробування і подвійний стрес для всієї родини. Та ще складніше дати собі раду з цим малечі, яка не має відповідей на безліч запитань і сприймає реальність дещо інакше.

Сьогодні тисячі українських дітей чекають з фронту дідуся, брата, маму чи тата, а дехто і обох батьків. В цей період малеча особливо вразлива і як ніколи потребує підтримки.

Психологи Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї» радять за можливості не розривати зв’язок дитини з близькою людиною, висловлюватися обережно, але бути щирими, а ще — не забувати про активності, які допоможуть пережити тривогу і смуток.

#ТиЯк?: Як підтримати дитину, якщо її рідні на війні. Інфографіка#ТиЯк?: Як підтримати дитину, якщо її рідні на війні. Інфографіка #ТиЯк?: Як підтримати дитину, якщо її рідні на війні. Інфографіка #ТиЯк?: Як підтримати дитину, якщо її рідні на війні. Інфографіка #ТиЯк?: Як підтримати дитину, якщо її рідні на війні. Інфографіка #ТиЯк?: Як підтримати дитину, якщо її рідні на війні. Інфографіка