Турнір з міні-футболу на Кубок New Life

22.08.2022

10 потужних футбольних команд зібралися разом, щоб провести благодійний Турнір з міні-футболу на Кубок New Life. Метою щорічного Турніру на цей раз був збір коштів для ЗСУ.
Позмагатись між собою взялися команди медичних і реабілітаційних центрів, муніципальних і державних органів державної влади: “New Life”, “Могутня Нація”, “ReaLife”, “Сім Доріг”, “Альтернатива”, “Фаворит 119” (Державна установа “Бориспільська виправна колонія 119”), “Батальйон патрульної поліції м. Бориспіль”, “Окремий контрольно-пропускний пункт м. Києва Державної прикордонної служби України”, “Національний університет оборони України імені Івана Черняхівського”.
Гірську сільську раду на Турнірі представила команда “Гірська Рада”.
Переможцями Кубку New Life стали енергійні гравці команди ОКПП “Київ”. Команда “Батальйону патрульної поліції м. Бориспіль” посіла почесне друге місце. Бронзовим призером стала команда реабілітаційного центру “New Life”.
Наша команда “Гірська Рада” на четвертому місці серед 10 команд.
Літня спека не вплинула на команди: мета Турніру, добрий дух суперництва, азарт та бажання перемоги не давали гравцям втомитись?. Усі матчі Турніру були дуже динамічні: футбольний м’яч раз за разом опинявся у воротах.
Щиро дякуємо організаторам Турніру Центру адиктології New Life та Громадській організації “Могутня Нація”
Усім футболістам бажаємо міцного здоров’я, наснаги та перемог у наступних матчах!