Kod9ungZ

Розпочинається робота у рамках Програми врегулювання чисельності безпритульних тварин

26.04.2021

Задля створення безпечних умов для громади та благополуччя тварин в межах наших населених пунктів Гірською сільською радою було прийнято Програму врегулювання чисельності безпритульних тварин.

Управлінням ЖКГ та КБ було двічі оголошено закупівлю на виконання послуг з відлову безпритульних тварин для подальшого вакцинування, стерилізації та  лікування, але, на жаль, жодної пропозиції не надійшло.

Працівниками управління ЖКГ та КБ було проведено роботу з пошуку організації, яка буде здійснювати увесь перелік необхідних послуг.  23 квітня відбулась зустріч та підписано договір з представниками КП «Управління благоустрою міста» Ірпінської міської ради Київської області, які погодились надавати послуги.

Працівники КП «Управління благоустрою міста» Ірпінської міської ради, будуть проводити відлов тварин з місць перебування в присутності інстпектора з благоустрою, з подальшим  обстеженням, вакцинацією, стерилізацією перетримкою та, за потреби, лікуванням у ветклініці м. Ірпінь.

Стерилізація проводиться у спеціалізованому закладі якісним шовним матеріалом. Усі тварини вакцинуються від сказу, кліпсуються та чіпуються для ідентифікації їх на вулицях наших сіл. Перетримка тварин відбувається у приміщеннях з кондиціонерами, харчування – корм преміум класу.

Після завершення усіх необхідних процедур, тварин буде повернуто на місце попереднього перебування.

Виконавці робіт будуть надавати фото звіт щодо стану тварини. Додатково буде вестися робота в соціальних мережах, щодо прилаштування безпритульних тварин.

Контакти інспекторів з благоустрою:

с.Гора – Олеся Карпенко (093) 903-66-66

с.Мартусівка – Олександр Стрельніков (063) 262-19-44