Skip to content
1

Триває ремонт в Гірському інклюзивно-ресурсному центрі

18.01.2022

Триває ремонт в Гірському інклюзивно-ресурсному центрі Триває ремонт в Гірському інклюзивно-ресурсному центрі
Сьогодні, 18 січня, начальник Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради Вячеслав Жила разом з головним спеціалістом Управління Володимиром Пташинським, інспектували виконання робіт по капітальному ремонту Гірського інклюзивно-ресурсного центру, який розміщений в частині приміщень Ревненського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
В центрі провели заміну вікон, здійснили улаштування цементно-піщаної стяжки. Повністю замінили систему опалення. Триває монтаж електромережі, а також водопостачання і каналізування. В санвузлах почали улаштування облицювальної плитки на стіни. Змонтовані фальш-стіни з гіпсокартону, ведуться малярні роботи, встановлюють міжкімнатні двері.
Нагадаємо, з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти навесні цього року рішенням сесії Гірської сільської ради був створений інклюзивно-ресурсний центр. На його капітальний ремонт з державного бюджету виділили 2945900 грн.