Skip to content
1

Триває набір до лав «Гвардії наступу»

08.06.2023

«Гвардія наступу» провела успішну рекрутингову кампанію. Охочих долучитися до Гвардії виявилось неочікувано багато. На вступ до неї подали заявки близько 40 000 цивільних.

Кожна з бригад створена на основі вже наявного бойового підрозділу Міністерства внутрішніх справ України. Якщо спочатку було заплановано вісім бригад, то в процесі набору добровольців вирішили сформувати ще плюс одну. Зокрема, «Хартія» з’явилася пізніше і зараз доукомплектовується. Разом із тим, підрозділи, де вже сформовано штат, проходять бойове злагодження і формують резерви.

Зараз «Гвардія наступу» – це дев’ять бригад у структурі МВС.

Добровольців набирали не лише з цивільних. До бригад Гвардії наступу переводились і чинні військовослужбовці, які пройшли відбір і навчання.

Зараз у бригадах активно готують бійців до звільнення тимчасово окупованих територій. Паралельно підрозділи виїжджають на бойові завдання та здобувають бойовий досвід.

До командного складу підрозділів Гвардії входять бойові офіцери, які вже проявили себе на полі бою та мають хорошу репутацію.

Підготовка новобранців у підрозділах триває не менше трьох місяців. Військовослужбовців навчають як українські інструктори, так і представники країн-партнерів. Окрему увагу приділяють підготовці штурмовиків.

Усі навчання і тренування спрямовані на те, щоб окремі бійці працювали злагоджено в межах роти.

Набір до лав «Гвардії наступу» триває. Тож доєднатися можна в зручному форматі, подавши відповідну анкету на сайті. Також можна подати заявку через Центр надання адміністративних послуг у Київській області за адресою: м. Біла Церква, вул. Незалежності, 34.

КОДА