27.09.2022

Третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Гірської сільської територіальної громадиРобота по розробці Стратегії розвитку Гірської громади не припиняється і сьогодні відбулось третє засідання робочої групи.
Кожен з учасників засідання спробував описати місію громади (основне її призначення, унікальні особливості та конкурентні переваги) та стратегічне бачення (уявлення про те, якою буде виглядати громада в майбутньому).
Більшість часу присутні приділили SWOT аналізу у 3-х основних напрямках: інфраструктура, соціальна сфера та економіка і управління. Оцінювали сильні і слабкі сторони громади, а також можливості і загрози розвитку.
Три години засідання пролетіли як одна хвилина. Цікаві та неординарні ідеї учасників групи, їх конструктивний діалог, вміння чути один одного і як результат – плідна і якісна робота.
Наступний етап ще цікавіший, адже знову буде проводитись опитування мешканців.
Тож, просимо бути уважними, брати участь в анкетуванні і разом попрацювати над створенням Стратегії розвитку громади.
Дякуємо експерту і консультанту зі стратегічного планування Дмитру Лукіну за допомогу, супровід під час засідань та яскраві приклади з інших громад.