Третє пленарне засідання сесії закрито

01.02.2021

ІІІ пленарне засідання VI сесії Гірської сільської ради, як і було заплановано, розпочалось о 16.00 29 січня 2021. Перед початком голосування депутати та мешканці громади подякували працівникам комунальних підприємств «Горянин» та «Мартусівка» за вчасне розчищення вулиць населених пунктів ОТГ від снігопаду.

У порядку денному розглядалося 32 питання, і лише одне з них не отримало депутатського схвалення, а саме «Про затвердження Положення помічника депутата». Вкотре члени постійної комісії з питань дотримання законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики, регламенту та контролю відправляють дане питання на доопрацювання.
Питання порядку денного:
1. Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Гірської сільської ради «Турбота» на 2021–2025 роки.
2. Про затвердження Програми розвитку освіти, культури та медичного забезпечення населення «Добробут» на території Гірської сільської ради на 2021-2025 рр.
3. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 24.12.2020 року No 94-4-VIIІ «Про бюджет Гірської сільської територіальної громади на 2021 рік».
4. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури, спорту та військово-патріотичного виховання на території Гірської сільської ради на 2021- 2025 роки.
5. Про затвердження Програми забезпечення проведення загальносільських культурно-масових заходів до державних, релігійних і місцевих свят на території Гірської сільської ради 2021 – 2025 роки.
6. Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників бойових дій громадян, які визнані бійцями добровольцями та членів їх сімей на 2021-2025 роки.
7. Про затвердження Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання на 2021-2025 роки.
8. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Нове будівництво очисних споруд господарсько-побутових стічних вод потужністю 300 м3/добу за адресою Київська обл., Бориспільський рай – н, с.Ревне, вул. Приозерна, 2».
9. Про замовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт будівлі сільської ради в с. Ревне Бориспільського району Київської області.
10. Про замовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт будівлі Будинку культури в с. Ревне Бориспільського району Київської області.
11. Про замовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт будівлі Ревненського АЗПСМ с. Ревне Бориспільського району Київської області.
12. Про замовлення корегування проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт ДНЗ «Берізка» по вул. Тургенєва, 5 в с. Гора Бориспільського району Київської області.
13. Про замовлення корегування проектно-кошторисної документації щодо реконструкції фасадів, вхідної групи будівлі сільської ради в с. Гора Бориспільського району Київської області.
14. Про затвердження Програми «Безпечна громада».
15. Про замовлення проектно-кошторисної документації на встановлення відеонагляду в населених пунктах Гірської сільської ради.
16. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Гірської сільської територіальної громади на 2021-2025 рр.
17. Про затвердження Програми боротьби з карантинними бур’янами на 2021-2025 рр. в новій редакції.
18. Про затвердження Програми утримання та розвитку транспортної інфраструктури
19. Про внесення змін до Положення Служби у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.
20. Про внесення змін у Положення Служби у справах дітей ВК Гірської сільської ради затвердженим рішенням від 30.11.2020 р. №23-1-VIII.
21. Про внесення змін до структури та штатного розпису Управління житлово-комунального та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.
22. Про внесення змін до структури та штатного розпису Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.
23. Про внесення змін до структури та штатного розпису Виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.
24. Про затвердження Положення Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області в новій редакції.
25. Про затвердження Програми ЖКГ та капітального будівництва.
26. Про прийняття дебіторської та кредиторської заборгованості.
27. Про затвердження Положення про старосту.
28. Про представництва голови.
29. Про затвердження вартості харчування у навчальних закладах.
30. Про затвердження платних послуг.
31. Про затвердження актів приймання-передачі.