Працівники служби у справах дітей та фахівець з соціальної роботи, взяли участь у навчанні за загальною типовою програмою підвищення кваліфікації «Запобігання і протидія гендерно зумовленому насильству».
Освітній проєкт має на меті підвищити рівень обізнаності державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування щодо запобігання, виявлення, реагування і протидії домашньому насильству та формування умінь із застосування комплексного інтегрованого підходу щодо належного реагування на випадки домашнього насильства. Учасники тренінгу обговорювали основні поняття та гендерні стереотипи, а також здійснили огляд європейського та національного законодавства з питань запобігання та протидії насильству.
Захід реалізується спільно з Національним агентством України з питань державної служби у рамках співпраці з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).
![Тренінг «Запобігання і протидія гендерно зумовленому насильству»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-74.jpg)
![Тренінг «Запобігання і протидія гендерно зумовленому насильству»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-25.jpg)