Skip to content
1

Тренінг вчителів початкової школи

21.11.2021

Тренінг вчителів початкової школи
21 листопада педагоги початкової школи закладів освіти Гірської ОТГ взяли участь у тренінгу “Запитання як інструмент вчителя. Як запитувати, щоб розвивати та мотивувати.” від Олени Пометун – докторки педагогічних наук, професорки Національної академії педагогічних наук України, авторки наукових праць та підручників для закладів загальної середньої освіти.Тренінг вчителів початкової школи
Тренінг проходив на базі Гірської ЗОШ I-III cтупенів.
Головним завданням тренінгу було продемонструвати, як за допомогою продуманої системи та фокусу запитань можна скерувати учнів на високі рівні мислення, щоб глибоко й цікаво досліджувати будь-які теми.
Опрацювали практично наступні теми:
•Як скласти систему запитань та тримати фокус?
•Де місце закритих та відкритих запитань на вступній, основній та підсумковій частині уроку?
•Які запитання сприятимуть актуалізації, сприйняттю нового, які мотивуватимуть глибше осмислювати та досліджувати матеріал.
Тренінг вчителів початкової школиВчителі початкової ланки продемонстрували професіоналізм, бажання вчитись та самовдосконалюватись; отримали високу оцінку та подяку за співпрацю від тренерки освітньої платформи “Критичне мислення” Олени Пометун.Тренінг вчителів початкової школи
Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення дякує всім, хто долучився до даного заходу. Особлива подяка директору Гірської ЗОШ Гутовському А. М. та вчителям початкової ланки Гірської ЗОШ за вирішення організаційних питань.