Skip to content
1

Тренінг для жіночого підприємництва «Навчання з написання проєктів для одержання грантів»

11.07.2023

За ініціативи начальника Київської обласної військової адміністрації Руслана КРАВЧЕНКА у співпраці з ГО «Business Woman Club» та Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на Київщини був проведений перший бізнес-форум «Жіноче лідерство в часи викликів. КИЇВЩИНА», спрямований на утвердження жіночого лідерства та представлення можливостей для розвитку жіночого підприємництва.
За результатами Форуму організаторами вирішено провести Тренінг «Навчання з написання проєктів для одержання грантів», який був анонсований Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Тренінг відбудеться о 10:00 год 13 липня 2023 року, в приміщенні Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації), де жіноче підприємництво зможе прокачати свої навички та повчитися грантрайтингу.

Підготувати якісну заявку та отримати грант – непросте завдання та потребує уваги та кропіткої роботи, аби перемогти у конкурсі грантів. Реєстрація для участі в тренінгу за посиланням https://forms.gle/6s7fkXwTwxibQhCV8 .