ТОВ «ПОСТАЧТЕПЛО-9»  інформує:

ТОВ «ПОСТАЧТЕПЛО-9» є виробником і постачальником теплової енергії,  на підставі розпорядження № 486 від 02.08.21 р. Київської обласної держаної адміністрації про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з  виробництва та постачання теплової енергії на території Київської області.

Попередні тарифи на теплову енергію з податком на додану вартість були встановлені рішенням № 203 від 11.10.22р. Гірською сільською радою Бориспільського району Київської області.

З 01.10.23 року ТОВ «ПОСТАЧТЕПЛО-9» є платником єдиного податку згідно Витягу з реєстру платників єдиного податку № 112068 від 01.10.2023р.

Планові тарифи на теплову енергію, постачання теплової енергії, на теплову енергію/комунальну послугу з постачання теплової енергії, розраховані відповідно до вимог Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 р. № 869 (зі змінами).

Встановлення тарифів обумовлено наступними факторами:

• Перехід системи оподаткування підприємства з податку на додану вартість на єдиний податок;
  • Підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму у 2023 році;
  • Підвищення ціни на паливо (вугілля).

На виконання вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, ТОВ «ПОСТАЧТЕПЛО-9»  інформує споживачів бюджетних установ щодо встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво та постачання.

Одноставковий тариф з урахуванням єдиного податку на  послугу з постачання теплової енергії складає: – 3 320,79 грн. за 1 Гкал.

З пропозиціями та зауваженнями звертатись до керівництва протягом 7 календарних днів з дати опублікування за адресою: Україна, 04215, м. Київ, проспект Свободи, буд.26-В.

Директор ТОВ «КИЇВТЕПЛО-9»                                В.Є. Чекунов