Тікаючи від війни. Всесвітній день біженця

20.06.2022

Щороку, 20 червня, у Всесвітній день біженців, ми відзначаємо мужність і витримку мільйонів біженців, які тікаючи від війни, насильства чи переслідувань, змушені кидати рідну домівку та усе до чого звикли, і шукати прихисток в інших країнах.
Всесвітній день біженців покликаний нагадати громадськості про співчуття до людей, які роблять крок в нікуди, захищають себе і своїх дітей від небезпеки та намагаються відбудувати своє життя. Розуміння біди цих людей, визнання їхньої стійкості, всебічна допомога і підтримка – наше завдання.
З початку повномасштабного вторгнення рф, Україна зіткнулася з безпрецедентною кількістю внутрішньо-переміщених осіб та українців, які втікали до Польщі, Молдови, Румунії, Чехії та інших країн.
Для допомоги цим людям та забезпечення їх потреб, представники влади, волонтери, громадські організації і прості громадяни консолідували свої можливості. Захист, продукти харчування, ліки, одяг, житло, а також увага, теплі слова, співчуття і милосердя – цього не буває забагато.
Українці єдині не тільки в прагненні перемоги. Ми єдині ще й в підтримці один одного, здатні розділити спільну біду і не дати зневіритися. В цьому наша сила.
Разом переможемо!