Ситуація на Київщині 20.03.2022

20.03.2022

Ситуація на Київщині 20.03.2022Основним завданням ворога залишається оточення/захоплення міста Київ з північного та північно-західного напрямків.
❌Не виключається, що найближчим часом ворог здійснить спробу форсування р. Ірпінь.
❌Ворожі угруповання проводять ротацію та доукомплектацію складу. Активно ведеться повітряна розвідка позицій наших військ.
❌Загарбник намагається налагодити логістику.
❌Йде неприцільний, хаотичний обстріл житлових масивів та інфраструктури населених пунктів поблизу столиці.
‼️В усіх районах продовжується робота з нарощування оборони.
‼️Сили оборони – в підвищеній боєготовності.
‼️Зміцнюються блокпости, зводяться фортифікаційні оборонні споруди.
Ситуація складна, але контрольована.
20.03.2022
Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно, без обстрілів.
Бориспільський район. Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно, без обстрілів.
Бучаський район.
❌Макарівка під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом ворога.
❌Ірпінь, Буча, Гостомель, Мощун – також під обстрілами
❌У Бородянській, Дмитрівській Бучанській та Гостомельській громадах – переміщення ворога. Інфраструктура зруйнована.
❌Бучанська та Немішаєвська громади – ворог окопався
❌Гостомель та Ірпінь – ідуть бої.
Броварський район.
❌На території Баришівської, Калитянської, Великодимерської та Калинівської – ворожа техніка.
Вишгородський район.
❌ Ворог градами обстріляв с.Нові Петрівці.
❌В Іванківській, Димерської та Поліської громадах гуманітарна катастрофа.
❌Славутич повністю ізольований.
Обухівський район. Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно, без обстрілів.
Фастівський район. Ситуація контрольована. Громада приймає біженців. Лікарні приймають поранених.
Переможемо??