0-02-0a-deea40e39fc6a57f998a62bfca2be6429b910b73b03638dd931f7e178c6bf8d9_785cbf03

Створення Ради підприємців на завершальному етапі

11.02.2021

Можливість співпраці влади з бізнесом вчергове було обговорено у стінах Гірської сільської ради, тепер вже за участю підприємців з Ревного.

10 лютого, не зважаючи на складні погодні умови, підприємці села Ревне приїхали на зустріч із Гірським сільським головою аби обговорити можливість співпраці та налагодження спільних дій із владою. Це вже третя зустріч представників середнього та малого бізнесу Гірської громади із органами місцевого самоврядування. Ініціатором таких зборів від початку був підприємець з Гори Валентин Лисенко, який пропонує створити Раду підприємців Гірської об’єднаної громади, щоб завдяки спільно злагодженим діям створити  потужніший ресурс для покращення життя громади.
Як наголосив сільський голова, формат відносин між державою, владою на місцях та бізнесом має змінюватись, а отже, створення Ради підприємців дасть можливість вирішувати питання що стоять перед громадою та її розвитком ефективніше. «Подібні спілки є дієвими та потрібними на рівні держави, адже завдяки обізнаним людям які вміють керувати та знають шляхи здобуття успіху, можна розбудувати процвітаючу громаду» — зазначив Роман Дмитрів.
Формат співпраці «влада-бізнес, бізнес-влада» дасть можливість розробляти спільні пропозиції та бачення щодо та втілення та розвитку стратегічного плану громади.