Стратегічне планування розвитку Гірської ОТГ. Вступне засідання робочої групи

18.02.2022

Стратегічне планування розвитку Гірської ОТГ – завдання робочої групи, яка вчора, 17 лютого, зібралась на вступне засідання.
Відкрив його сільський голова Роман Дмитрів і сказав, що розробка стратегії розвитку є одним з першочергових завдань, адже важливо розуміти, якою буде наша громада через декілька років і рухатись чітко визначеним шляхом.
З початком роботи членів робочої групи привітала Валентина Полтавець, виконавча директорка Всеукраїнської Асоціації ОТГ. «Для молодої, тільки нещодавно створеної громади, розроблена стратегія стане фундаментальним документом. Я бажаю вам визначити пріоритетні проєкти, з яких, як з камінчиків, складатиметься ваша стратегія розвитку», – зазначила вона.
Експерти із стратегічного планування Дмитро Лукін та Володимир Проскурін презентували присутнім концепцію роботи групи. Ці експерти будуть консультувати робочу групу під час їх роботи по розробці стратегії.
Експерти докладно розповіли про користь планування, його етапи та першочергові завдання у цьому напрямі, а також про конкретні кроки, які необхідно здійснити для реалізації поставленої мети. «Тут немає політичних вподобань. Ми об’єднались для реалізації важливого завдання і прислухаємось до кожного», – наголосив Дмитро Лукін.
Процес створення стратегії розвитку складатиметься з 3-х етапів: аналізу, планування і, власне, реалізації створеної стратегії. На першому етапі буде проводитись широке опитування мешканців громади для визначення першочергових завдань і аналізу проблем, які на думку громадян існують в громаді.
Сільський голова, Роман Дмитрів побажав робочій групі успіху, якісної та плідної роботи.