«СТАРТ» отримав подарунки за першість

12.04.2021

Оствітня галузь Гірської об’єднаної громади радує своїми постійними здобутками. Цього разу наша громада отримала вагомий подарунок від Департаменту освіти та науки Київської ОДА за створення першого в області закладу позашкілля — комунального закладу позашкільної освіти Гірської сільської ради «СТАРТ».
«За таку оперативність Департамент освіти та науки Київської обласної державної адміністрації зробив подарунок нашим дітям – вихованцям закладу позашкільної освіти “Старт”, а саме: 15 комплектів робототехніки та комп’ютер загальною вартістю 194 000 грн.
ЗПО “Старт” вже зараз має вагомі здобутки! Від усієї Громади хочу подякувати нашим талановитим дітям та вчителям за призові місця на Всеукраїнських конкурсах! Бажаю не зупинятись на досягнутому та продовжувати реалізовувати поставлені цілі!
Висловлюю слова подяки начальнику управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення Ользі Плахотнюк, голові Київської обласної державної адміністрації Василю Володіну, директору департаменту освіти та науки Жанні Осипенко та директору центру творчості дітей та юнацтва Тамарі Нестерук» — сказав Роман Дмитрів, наголосивши, що розвиток дітей є основним пріоритетом у роботі влади.