1

Спортивні вихідні. Команди громади здобули перемоги з різних видів спорту

15.04.2024

Вихідні, що минули, принесли нашій громаді не тільки цілу низку спортивних досягнень, а й відкрили неабиякі спортивні таланти.
У суботу в Броварах збірна команда Гірської громади взяла участь у першій частині змагань другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді у Київській області та здобула ІІ загальнокомандне місце з метання гранати Ф-1 на дальність. Почесне призове місце своїй команді приніс Ілля Кузнецов, який здобув ІІ місце та показав надзвичайну майстерність у метанні гранат серед понад 50 учасників спартакіади. Команда змагалися також у бігу на 100 метрів, бігу на 3000 метрів та підтягуванні на перекладині.
Того ж дня у Борисполі вихованці тренерки Юлії Дармограй брали участь у Весняному відкритому турнірі з тенісу, який організувала Бориспільська громада. Додому повернулися з перемогами: Олесь Назаренко здобув для громади ІІ місце серед дітей до 14 років, а Надія Луценко отримала бронзу у змаганнях серед жінок.
У Хмельницькому вихованці тренера Олега Залізного Костянтин Федорченко та Владислав Боровицький стали бронзовими призерами ІІ туру Чемпіонату України Регбі – 7 серед юнаків 2006-2008 років народження.
Вчора ж, команда громади «Dream Team» зайняла І місце у відкритому чемпіонаті Київської області з черлідингу. Вперше дівчата брали участь у змаганнях такого рівня, показали найкращий результат і піднялися на п’єдестал переможців.
Щиро вітаємо наших спортсменів, бажаємо здоров’я, сил та терпіння для здобутків у майбутньому! Пишаємось вами!
Вітаємо тренерів команд з досягненнями і дякуємо за ваш професіоналізм та відданість спорту!

Спортивні вихідні. Команди громади здобули перемоги з різних видів спорту Спортивні вихідні. Команди громади здобули перемоги з різних видів спорту Спортивні вихідні. Команди громади здобули перемоги з різних видів спорту Спортивні вихідні. Команди громади здобули перемоги з різних видів спорту