Skip to content
0-02-0a-3967905e1372e4d104c5a49a9751bcfcc37101a5d6a6c9142e9c5b65c5f1bafe_2656af56bb1

Спортивні досягнення Гірської громади

25.05.2021

Минулий тиждень видався для Гірської громади багатим на приємні спортивні новини.

Так наші хлопці волейболісти зіграли черговий тур відкритого кубку міста Борисполя, де з відривом перемогли команду з села Іванків та на гідному рівні змагалися з Борисполем. А дві жіночі команди зіграли фінальну частину в кубку об’єднаних громад Бориспільщини, дівчата з Ревного стали бронзовими призерками!

Регбісти 2010 – 2012 року народження, тренер  Залізний  Олег  Васильович, зайняли перше місце на відбіркових змаганнях чемпіонату України в Центральному регіоні.

А троє депутатів Гірської сільської ради відвідали Ірпінь, де позмагалися на обласній спартакіаді серед депутатів Київської області, де здобули нагороди за  три призові місця. Галина Пекна – третя в шахах, Світлана Давидок – друге місце в шашках, а Олександр Сапіцький – чемпіон з волейболу у складі збірної команди Боярки.