Skip to content
5

«Спорт – альтернатива шкідливим звичкам»

27.09.2021

25 вересня на стадіоні в Горі проходив благодійний щорічний футбольний турнір «Спорт – альтернатива шкідливим звичкам» серед команд реабілітаційних центрів та громадських організацій, робота яких спрямована на допомогу людям з алко- та наркозалежністю.
Метою проведення такого турніру є популяризація здорового способу життя, можливість привернути уваги громадськості до проблеми алкоголізму та наркоманії, залучити молодь до активного проведення дозвілля і зібрати допомогу для людей, які цього потребують.
В турнірі брали участь Гірська футбольна команда «Армія» і команди працівників поліції Київської області, співробітників Мартусівської колонії БВК-119, громадської організації «Могутня нація», реабілітаційних центрів «Берег життя» та «New life», Міжнародної Антинаркотичної Асоціації.
Бронзовими призерами стали горяни. Друге місце посіла команда реабілітаційного центру «Берег життя». Команда реабілітаційного центру «New life» здобула перемогу в турнірі.
Зібрали благодійну допомогу у вигляді іграшок, канцелярського приладдя, побутової хімії та одягу для дітей і дорослих. Вона буде передана малозабезпеченим родинам та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Дякуємо усім учасникам за участь і висловлюємо щиру подяку за організацію турніру ГО «Могутня нація», реабілітаційному центру «New life» і Людмилі Романенко за медичний супровід.