Сплачуйте земельний податок за 2023 рік

05.06.2023

В особистому електронному кабінеті платника податків на сайті Державної податкової служби з’явились квитанції на оплату земельного податку з фізичних осіб ( https://cabinet.tax.gov.ua/login ).
Щоб зайти в особистий кабінет необхідно мати електронний цифровий підпис або скористатись вкладкою Дія Підпис.

Громадяни, які не мають можливості оплатити податок онлайн, можуть звернутись до ЦНАПу Гірської сільської ради або до старост сіл. При собі необхідно мати реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).

***

✅Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном мають сплачувати обов’язкові платежі або податки до бюджету. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.

✅Відповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.