0-02-05-e34ed8896582c772cf4d9ca0e9df4f23d086eaf3a15b77f85e254d6fd1d99dca_306ab565

Співпраця — це вікно до нових можливостей та перспектив

20.01.2021

За ініціативи підприємців Гірської громади 20 січня у кабінеті голови Гірської сільської  ради Романа Дмитріва відбулася зустріч у форматі «бізнес-влада, влада-бізнес».

Метою такого зібрання було об’єднання всіх підприємців ОТГ заради співпраці з органами місцевого самоврядування та спільного блага жителів громади.

Підприємці — це вагома частина жителів нашої громади, які є не лише податкоплатниками, а отже бюджетоутворювачами Гірської ОТГ. Завдяки саме підприємцям створюються нові робочі місця, люди отримують можливість заробляти за місцем свого проживання, а це означає, що громада розвивається.

«Для мене особисто підприємці — це успішні люди, які змогли створити самі себе. Я знаю, що ці люди можуть грамотно організовувати та вести хід справ. Тому я готовий до співпраці з усіма підприємцями нашої великої громади заради спільної мети. Я впевнений, що те, що ми не встигли зробити за минулі п’ять років — надолужимо зараз» — наголосив голова сільради Роман Дмитрів.

В ході обговорення питання було прийнято спільне рішення щодо бачення подальшої співпраці. Підприємці мають змогу самостійно написати покрокову стратегію розвитку громади та слідувати їй у наступні роки в незалежності від наявної влади.

Тож у недалекому майбутньому планується створення Ради підприємців Гірської об’єднаної громади, які відстоюватимуть інтереси своєї громади на її благо.

Оскільки на дану зустріч не всі підприємці ОТГ мали змогу прийти, то вже зовсім скоро відбудеться чергова зустріч влади з громадою.