Skip to content
9

Спіймали на «гарячому»

01.12.2021

Спіймали на «гарячому»30 листопада, завдяки небайдужому і свідомому громадянину, на «гарячому» затримали водія асенізаційної машини під час незаконного зливу нечистот поблизу Ревного. Водієм виявився житель Гори.
На місце події викликали інспекторів з благоустрою та Муніципальну варту. Вони зафіксували порушення та склали протокол про адміністративне правопорушення.
Люди воліють не думати про те, куди подінуться нечистоти з машини, але шила в мішку не сховати – «приватники» зливають відходи та нечистоти на полях, у лісах, будь-де, аби не платити за злив у спеціально відведених місцях. Чим завдають істотної шкоди навколишньому середовищу, нищать природу та створюють небезпеку для здоров’я інших людей.
Просимо мешканців громади з усією відповідальністю ставитись до поводження з рідкими побутовими відходами і вимагати у водія підтверджуючі документи на скид нечистот у спеціально відведені місця. Наявність таких документів означає, що нечистоти з машини не зіллють в лісі, в який ми ж потім і прийдемо відпочивати.
Коли ми не цікавимось куди виливаються нечистоти з «бочки» і закриваємо на це очі, то самі стаємо співучасниками порушення та забруднення навколишнього середовища.
Будьмо свідомі!