Спеціалісти відділу благоустрою провели заходи “Врятуй світ” в усіх закладах освіти громади

17.11.2022

Відділ благоустрою інформує:
Спеціалістами відділу благоустрою УЖКГ та КБ ВК Гірської сільської ради було проведено заходи екологічного спрямування «Врятуй світ» в усіх навчальних закладах нашої громади.
Дошкільнят та маленьких школярів ознайомили з проблемами забруднення навколишнього середовища та шляхами збереження природних ресурсів, поводження з відходами, в тому числі й небезпечними, про користь компостування, сортували побутові відходи за допомогою дидактичних ігор, згадали та закріпили правила поведінки у лісі, біля водойм, ознайомили дітей з флорою і фауною Київського регіону.
Всі дидактичні та інформаційні матеріали надані Департаментом екології та природних ресурсів КОДА, було передано навчальним закладам.
Щиро дякуємо всім маленьким слухачам за увагу, керівникам та педагогам навчальних закладів за допомогу в організації та проведенні заходів!
Зробимо нашу громаду і світ чистим!