Спеціалісти Гірської сільської ради отримали сертифікати від «U-LEAD з Європою»

06.01.2023

Спеціалісти Гірської сільської ради пройшли конкурсний відбір і навчалися за програмами «U-LEAD з Європою». Це програми співпраці між українським урядом, Європейським Союзом та його державами-членами у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та відповідає на гострі потреби нашої країни.

Упродовж жовтня-грудня 2022 року службовці брали участь у семінарах та практикумах від провідних експертів «U-LEAD з Європою».

Аліна Коссаковська, начальник відділу розвитку та інфраструктури, інвестицій та житлово-комунального господарства, навчалась та отримала досвід за комплексною програмою «Кроки для спеціалістів. Громада, дружня до бізнесу».

Сергій Яременко, в.о. начальника відділу благоустрою, Костянтин Любарець, заступник директора КП “Горянин” та Олександр Стрельніков, інспектор відділу благоустрою, вивчали цікаві нюанси і нововведення в законодавстві України у комплексній програмі «Кроки для спеціалістів. Управління відходами».

Під керівництвом експертів навчальної програми, учасники, використавши вихідні дані Гірської громади, розробили проєкти у своїх галузях. В разі конкурсного відбору «U-LEAD з Європою» допоможуть їх реалізувати.

Сьогодні учасники отримали сертифікати про навчання.