Спартакіада Бориспільщини серед працівників освіти та культури

08.11.2022

Освітяни ніколи не нудьгують і знають, що спорт це те, що завжди тримає в тонусі!
Цими вихідними наші вчителі брали участь в спартакіаді Бориспільщини серед працівників освіти та культури. Гостей радо зустрічала Пристолична громада. Завзяті команди освітян Вороньківської, Золочівської, Пристоличної та Гірської і Бориспільської громад вчергове змагалися між собою.
Команда, у складі якої були вчителі Гірської і Бориспільської громади, виборола першість з волейболу другий рік поспіль. Інакше й бути не могло, адже в команді був Микола Гиренко – неперевершений майстер з волейболу і знавець усіх тонкощів цієї гри. У підсумку наша команда на ІІІ загально-командному місці.
Вітаємо з перемогою, дякуємо вчителям за участь у спартакіаді і бажаємо наснаги для майбутніх перемог!