Спалювати суху траву, залишки рослинності, сміття та побутові відходи – ЗАБОРОНЕНО!

16.05.2022

Спалювання листя є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягне за собою накладення адміністративних штрафів. Окрім того, шкодить здоров’ю людей та екологічному стану сіл громади.

Нагадуємо, альтернативою спалювання листя є його компостування. Це безпечно та не шкодить здоров’ю людей і довкіллю.

Головне управління ДСНС України у Київській області повідомляє про збільшення пожеж в екосистемах. Основною причиною масштабних пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності. Адже громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, залишаючи не загашене багаття або спалюючи відходи на присадибних ділянках.