0-02-05-d4f0f65526be410d71eb0c0045e3cd91392e40948d87cc4c87b439650244df3c_1c6da0d6ceb3d8

Соціальна підтримка жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО/ООС

02.06.2020

Управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації інформує:

Соціальна підтримка жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО/ООС

Враховуючи виклики сьогодення, пандемію СОVID-19 та її можливо катастрофічні наслідки Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» розпочала проект «Родина героя: своїх не лишаємо!» для жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО Київської області.

Метою проекту є пом’якшення наслідків епідемії СОVID-19 шляхом всебічної, адресної підтримки найбільш вразливих груп жінок ветеранської спільноти.

У рамках проекту жінки безкоштовно отримуватимуть комплексну адресну підтримку зокрема:

–        гуманітарну;

–        психологічну, як професійну так і за принципом «рівний-рівному»;

–        юридичні та правові консультації, за потреби допомогу в оформленні документів;

–        емоційну підтримку.

Долучатимуться до онлайн заходів:

–        з розвитку хобі;

–        додаткового заробітку в умовах карантину;

–        заходів для дітей та їх дозвілля.

До реалізації Проекту в якості інформаційного партнера долучається Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації. Кожна жінка з родин ветеранів та загиблих військовослужбовців Київської області матиме можливість взяти участь у проекті і отримати вищезазначені послуги безкоштовно.

Бажаючих взяти участь у зазначеному проекті просимо звернутися  до управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації за адресою: м. Бориспіль, вул. Головатого 4,  каб.223 або  за телефоном (04595) 65383.