Skip to content
1

Сьогодні відзначаємо Всеукраїнський день дошкілля!

24.09.2023

Працівники закладів дошкільної освіти мають дивовижну професію. Адже вона дає можливість заглянути в країну дитинства, у світ дитини. А він набагато цікавіший і багатший, ніж світ дорослого. Це професія тих, хто говорить з дітьми на одній мові і навіть без слів їх розуміє. Це професія тих, хто “закохує” в себе дітей. Любов, доброту і щирість до дітей нічим не підміниш – різницю вони вловлюють одразу ж. Працівники закладів дошкільної освіти навчають азам самостійності, знають відповіді на тисячі запитань, дарують знання про усе прекрасне у світі.
Попри неймовірну складність – це професія щасливих людей. Адже щирий сміх, подив і захват від чогось вперше побаченого, неприхована радість, маленькі дитячі секрети присвячені саме вихователям та їх помічникам.
Ми дякуємо вам за те, що любите, поважаєте і розумієте наших дітей, за те, що сприймаєте такими як вони є, за те, що розвиваєте в них усе те найкраще, що вони мають!
Бажаємо вам міцного здоров’я, терпіння, оптимізму, сил, благополуччя у родинах. Хай любов і турбота, які ви даруєте своїм вихованцям, повертається до вас у стократному розмірі!